طراحی سایت معرفان

معرفان

نام سایت : www.moarefan.com
نوع کاربری : تبلیغاتی

نوع برنامه نویسی : php
خدمات : طراحی سایت و بهینه سازی سایت

مشاهده

طراحی سایت معرفان رسانه تبلیغات محیطی نمایشگاه بین المللی ایران که بر اساس نیاز ها و خواسته های مشتری راه اندازی شد. در این پروژه یک ابزار کاربردی جهت نمایش بیلبورد ها بر روی نقشه گوگل و امکان فیلتر کردن آن و دسترسی های متفاوت و چند وجهی اجرا گردید. با زدن دکمه نمایش بیلبورد روی نقشه به این صفحه هدایت می شوید.

امکان درخواست بیلبورد به کارشناسان شرکت معرفان در سایت تعبیه گردیده است و فاکتور های مشتری توسط ابزارهای تعیین شده در پنل کاربران قرار می گیرد. ادمین های سایت می توانند با تکمیل اطلاعات مشتری یک کارتابل جذاب و کاربردی را در اختیار مشتریان قرار دهند .

اختصاص دادن یک صفحه مجزا به هر مشتری یکی از مهمترین قسمت های سایت می باشد. بدین صورت که لوگو و نمونه کارهای هر مشتری در سایت قرار می گیرند.

درباره معرفان:

معرفان با دو دهه سابقه به عنوان یکی از فعالترین برندهای صنعت تبلیغات مشغول ارائه خدمات بوده و با تکیه بر تجربیات خود، در کنار بسیاری از برندهای تجاری و بازرگانی و خدماتی، کمپین های موفقی را تعریف و اجرا نموده است. شرکت معرفان به عنوان موسسه ای رسانه دار با داشتن کادری مجرب، با انگیزه و خلاقیت همواره به دنبال ایجاد فرصت های بهینه برای تعالی در کیفیت و نحوه ارائه خدمات خود بوده است.  شرکت معرفان به عنوان مجری انحصاری تبلیغات محیطی و رادیوئی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا و همچنین دارای رسانه و رتبه از زیباسازی شهرداری تهران می باشد . اجرای نمایشگاه های گوناگون در کشور، همایش ها، انواع پروژه های اسپانسری در نمایشگاه از دیگر فعالیتهای مطرح این مجموعه می باشد.

  • نمایش بیلبورد ها به صورت آنلاین در نقشه گوگل;
  • نمایش نمونه کارهای مشتریان;
  • درخواست آنلاین تبلیغات

نمونه کارهای بیشتر

طراحی سایت رک موبایل
طراحی سایت دی زه
همسفر گشت ایرانیان
حسین آزاد
هانی آرت
فرامین
طراحی سایت دوربینه
کرج بدنه
طراحی سایت کالاکیوسک